Hakkımızda

Kayahan Periyodik Kimdir ?

Hakkımızda

KAYAHAN PERİYODİK KONTROL ve MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ  2014 yılından beri deneyimli kadrosu ile muayene, test ve belgelendirme hizmetlerini  TS EN ISO/IEC 17020 standardına bağlı kalarak;  BAĞIMSIZLIK, TARAFSIZLIK ve DÜRÜSTLÜK ilkelerinden taviz vermeden  devam eden, alanında tecrübeli mühendis ve personel kadrosuyla sürekli büyümeye ve gelişmeye açık bir kuruluştur.


Vizyonumuz

Müşterilerimize en iyi hizmeti güvenilir şekilde sunarak ülkemizde faaliyet gösteren muayene kuruluşları arasında ilk sırada yer almak.


Misyonumuz

Periyodik muayene hizmetlerini yeterli teknik teçhizat , bilgi birikim ve bünyesindeki İŞ GÜVENLİĞİ uzmanları ile yapmaktadır.


Hizmetler

Kayahan Periyodik olarak siz değerli müşterimize detaylı ve özveri ile hizmet vermekteyiz.


Kaldırma-İletme Mak. Periyodik Kontrolü


Firmamız tarafından yapılan ve yaptırılan değerlendirmelerde günlük sürekli kullanılan kaldırma ve iletme ekipmanlarının yılda en az 1 kez olmak koşulu ile belirli periyotlarda test ve kontrol edilmesine devam edilmektedir.

Basınçlı Kapların Periyodik Kontrolü


Firmanız bünyesindeki basınçlı kapların periyodik kontrolleri kapsamında test ve muayenelerini yapan kişilerin bağımsızlık, tarafsızlık ve güvenirlilik açısından muayene ettikleri ekipmanın tasarımcısı,

İş Makinalarının Periyodik Kontrolleri


İş makinaları yol, inşaat, tarım, sanayi, bayındırlık, milli savunma gibi çeşitli hizmetlerde kullanılır. Ağır işlerde kullanılan iş makinaları amaçlarına göre üzerine çeşitli ekipmanlar monte edilmiş motorlu taşıma araçlarıdır.

Yangın Tesisatı Kontrolleri


Yangında doğabilecek can ve mal kaybını önlemek amacıyla kurulan yangın tesisatı sistemi çok önemlidir. Her an oluşabilecek yangınlara karşı kurulan yangın tesisatının her an hazır olması gerekir.

Müşteriler


Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

Neden bizi seçmelisin ?


Zamanında yapılan projeler

Ekibimiz tüm projelerinizi zamanında ve bütçede gerçekleştirecektir. Şirketimiz ile güvende ve emin olabilirsiniz.

Herzaman ulaşılabilir

Bize ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızdayız. Projeniz veya işimiz hakkında bir konsültasyon, tahmin veya herhangi bir sorunuz için bize ulaşın.

Profesyonel ve sorumlu

Profesyonellerden oluşan ekibimiz ile periyodik kontrollerinizi sağlıklı ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.